Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Za nami XX Konferencja Nauczycieli

Za nami XX Konferencja Nauczycieli

Za nami XX konferencja: "Metody i formy pracy z uczniem niepełnosprawnym w klasie integracyjnej". Konferencja objęta jest honorowym patronatem Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz patronatem Prezydenta Miasta Gdyni p. Bartosza Bartoszewicza.W tym roku naszymi prelegentami byli:

- Magdalena Dawidowska z fundacji "Ja też", która mówiła o działaniach fundacji oraz o dzieciach z Zespołem Downa i innymi zaburzeniami w świetle ich możliwości.

- Joanna Węglarz i Dorota Bentkowska, psycholożki, terapeutki, które podzieliły się z nami wiedzą dotyczącą rozwijania umiejętności społecznych. Współautorki książki: "Wspólna przygoda".

- Paulina Pohl - animatorka kultury, edukatorka filmowa, działaczka społeczna, związana z różnorodnymi inicjatywami, m.in. Machiną Zmian czy Domem Filmowym, która podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami: "Aby bagaż nie przysłaniał za mocno - o edukacji na temat niepełnosprawności...mimochodem".

- Groszek Stanilewicz i Wojciech Birtus - autorzy książki "Beyond", którzy opowiedzieli nam o swojej współpracy i przyjaźni ponad barierami.

XX konferencję uświetniły także pokazy dokumentów absolwentów szkoły wykonane w ramach projektu Erasmus+ : reportaż Piotra Szostaka „Love For All, Hatred For None. All limitations are self-imposed” oraz „Czasami mi przeszkadza” – dokument autorstwa Macieja Mullera. Jubileuszowa edycja była wyjątkowa z uwagi na wiele czynników. To co niezmienne - było wzbogacajaco i inspirująco.

Data dodania: 2020-03-11 12:26:45
Data edycji: 2023-03-29 14:34:28
Ilość wyświetleń: 1160
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej