Pierwsze rozstrzygnięcia w konkursie fotograficznym ''Mieszkańcy Ziemi''

W dniu 5 lutego 2020 r. odbyły się na terenie naszej szkoły obrady jury XIII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego. Jury w składzie:  Pan Jacek Paluchowski - artysta fotografik, wykładowca Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni-Orłowie oraz  Pan Grzegorz Mehring – freelancer, fotoreporter, współpracownik portalu gdańsk.pl i  Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, oceniło  657 prac z wszystkich 20 powiatów i miast na prawach powiatów  województwa pomorskiego,  w tym: 303 prace uczniów ze szkół podstawowych klas 4-6,  227 prac uczniów szkół podstawowych klas  7-8,  86 ze szkół ponadpodstawowych oraz  41 prac nauczycieli ze wszystkich typów szkół. Ogółem w konkursie wzięło udział blisko 350 osób z całego województwa pomorskiego w tym m.in.: Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi, Tczewa, Pucka, Kościerzyny, Kartuz, Kwidzyna, Słupska, Pelplina, Sierakowic, Łebcza, Wiślinki, Pępowa,  Siemianic i wielu mniejszych miejscowości naszego województwa.
Wyniki etapu wojewódzkiego zostaną podane podczas uroczystej gali w dniu 6 marca 2020 rgodz. 14. 00. Sali Morskiej Pomorskiego Parku Naukowo -Technologicznego, przy ul. Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 w Gdyni.
            Koordynatorzy konkursu:  Alicja Budzińska i Renata Wandachowicz

W załącznikach:

1. Protokół etapu powiatowego XIII Wojewódzkiego Konkursu  Fotograficznego pt. "Mieszkańcy Ziemi"
2. Informacja Kuratora Oświaty dotycząca zawodów (konkursów)  artystycznych dla uczniów klas VIII

Data dodania: 2020-02-17 18:55:15
Data edycji: 2020-02-17 22:06:58