Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Pierwszy miesiąc w zerówce za nami!

Oj, co to był za czas! Nasi mali zerówkowicze z przytupem weszli w szkolne życie, a dni mijały im na adaptacji, zabawach integracyjnych i aktywnościach na świeżym powietrzu. Z każdym dniem czuli się coraz bardziej pewni w nowym otoczeniu, poznając kolegów i koleżanki oraz swoje ulubione zakątki naszej szkoły. ?
? Niezwykłą atrakcją była wycieczka w ramach gdyńskiego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Dzieci z uśmiechem na twarzy obejrzały bajkę „Przygody Smoka Diplodoka” – ależ było śmiechu i emocji! ??️
❤️ Nie zabrakło też nauki empatii i troski o innych. Nasza zerówka przyłączyła się do zbiórki charytatywnej dla osób dotkniętych powodzią, udowadniając, że pomaganie ma sens już od najmłodszych lat. Wielkie brawa dla naszych maluchów za tak duże serca! ??
? Dzień Chłopaka był pełen radości, śmiechu i wspólnej zabawy! ?Odbyły się konkursy, quizy i zabawy, a chłopcy zostali obdarowani specjalnymi upominkami.
Zerówka to dopiero początek, ale już widać, że nasza szkolna przygoda będzie pełna niespodzianek, uśmiechów i nowych wyzwań! ?

Data dodania: 2024-10-24 11:39:04
Data edycji: 2024-10-24 11:40:28