Współpraca Rady Rodziców z Fundacją Młodorośli

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za nawiązanie współpracy z Fundacją Młodorośli i pozyskanie dla naszych nowych uczniów z Ukrainy 33 wyprawek szkolnych dostosowanych do ich wieku. W plecakach i torbach są zeszyty, kredki, bloki, farby, flamastry, temperówki i wiele innych, a u najmłodszych także maskotki!
Jesteśmy bardzo wdzięczni!!!!
Kilka zdań o Fundacji Młodorośli:
W styczniu 2020 roku Olga Pajewska założyła Fundację Młodorośli, a w marcu na Facebooku trójmiejską grupę „Widzialna Ręka”, która łączy osoby potrzebujące z gotowymi tej pomocy udzielić. Grupa aktualnie liczy ponad 28 tysięcy członków! Od 2021 roku jest również kierowniczką Placówek Wsparcia Dziennego SPOT IT oraz SPOT Młodorośli. Za swoje działania Fundacja Młodorośli otrzymała nagrodę Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego w kategorii „Debiut Roku”.
Data dodania: 2022-03-30 23:03:28
Data edycji: 2022-03-31 12:18:56