Zapraszamy do udziału w XIII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. ''Mieszkańcy Ziemi''

Zapraszamy do udziału w XIII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „Mieszkańcy Ziemi”.

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli całego województwa pomorskiego, w tym także z naszej  szkoły, do udziału w  XIII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „Mieszkańcy Ziemi” , którego organizatorem jest nasza placówka. Konkurs   skierowany jest do uczniów  pomorskich szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich oraz nauczycieli wszystkich rodzajów placówek oświatowych w naszym województwie. Na laureatów czekają wartościowe nagrody (sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz komputerowe, wartościowe karty podarunkowe, eleganckie albumy książkowe itp.) ufundowane jak co roku przez Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha, prof. Edmunda Wittbrodta, Urząd Miasta Gdyni, Radę Dzielnicy Redłowo, Radę Rodziców SP 34 w Gdyni, ZNP, NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania,  posłów RP.  Podobnie jak w roku ubiegłym będziemy się starali  o wpisanie naszego konkursu, przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, na listę zawodów artystycznych, które mogą być wymieniane na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Na Wasze prace czekamy do 20 stycznia 2020r.  Warunkiem uczestnictwa w konkursie  jest dołączenie poprawnie wypełnionego załącznika do każdej nadesłanej fotografii.  Serdecznie zachęcam do zapoznania się z regulaminem i wzięcia  udziału w konkursie, którego rozstrzygnięcie nastąpi  6 marca 2020 r.  w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Dyrektor SP 34 w Gdyni Mariusz Żelechowski

oraz koordynatorki konkursu- Alicja Budzińska i Renata Wandachowicz.

Data dodania: 2019-11-13 13:30:56
Data edycji: 2020-11-13 13:32:45