Projekt ''Gdyńskie Super Przedszkolaki...''

Gmina Miasta Gdynia w Szkole Podstawowej nr 34 realizuje projekt „GDYŃSKIE SUPER PRZEDSZKOLAKI – program podnoszenia jakości usług oraz przystosowania miejsc do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami w ośrodkach wychowania przedszkolnego w Gdyni”.

Celem projektu jest poprawa jakości edukacji ogólnej przedszkolnej oraz dostosowanie istniejących miejsc przedszkolnych do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami.

Wartość projektu: 2 554 840

Dofinansowanie projektu z UE: 2 171 614

W ramach projektu w Szkole Podstawowej nr 34 realizowane są następujące działania:

1. zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym wyrównujące szanse edukacyjne w oraz rozwijające kompetencje kluczowe;

2. zakup pomocy dydaktycznych i specjalistycznych wykorzystywanych na zajęciach;

3. zakup sprzętu multimedialnego do prowadzenia zajęć;

5. studia podyplomowe dla nauczycieli wychowania przedszkolnego;

6. kursy i szkolenia dla nauczycieli wychowania przedszkolnego;

7. zajęcia edukacyjno-wychowawcze lub/i warsztaty tematyczne i spotkania indywidualne ze specjalistami dla rodziców i opiekunów prawnych;

8. utworzenie sali do zajęć terapii integracji sensorycznej. Okres realizacji projektu: 30.06.2021 – 30.06.2023

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data dodania: 2022-02-02 21:40:09
Data edycji: 2022-02-02 21:41:49