Hobby uczniów klasy 2c

Uczniowie klasy 2C podczas lekcji dotyczącej swoich zainteresowań, zaprezentowali swoje hobby. Tematyka zainteresowań była różna. Chłopcy zaprezentowali i opowiedzieli nam o piłce nożnej, zbieraniu kart Pokemon, szachach i dinozaurach. Dziewczynki ciekawie opowiedziały o swojej jeździe konnej i zbieraniu figurek koni, o umiejętności szycia ubrań dla psich maskotek, o zbieraniu serii lalek Lol i kart Pokemon. Ciekawie przedstawiły także swoje umiejętności gimnastyczne i cheerleaderskie. Obejrzeliśmy także zdjęcia z wycieczek rowerowych i film o pasji kucharskiej. Trzy uczennice ciekawie opowiedziały o swojej pasji rysowania, malowania i robieniu figurek z masy solnej. Z uwagą wysłuchaliśmy informacji o codziennej opiece nad psem i kotem. A oto galeria zdjęć.

Data dodania: 2021-11-06 11:47:09
Data edycji: 2021-11-06 11:48:10