Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Konsultacje

Godziny konsultacji nauczycieli r. szk. 2023/2024

Prosimy rodziców o wcześniejsze umawianie spotkań z nauczycielami drogą mailową lub za pomocą dziennika elektronicznego.

Lp. Nazwisko Imię Dzień Godzina lekcyjna
1 Adamczyk Magdalena wtorek  9
2 Babiuch Szczepan środa 9
3 Bartkowska Diana czwartek 9
4 Barwińska  Ewa środa 16.00-17.00
5 Beling Justyna poniedziałek 9
6 Boczkowska Iwona piątek 16.00-17.00
7 Bondarenko Dorota środa 8
8 Budzińska Alicja czwartek  9
9 Ceynowa Anna wtorek  8
10 Dampc Beata czwartek 7
11 Daruk  Anna wtorek  9
12 Dąbrowska Adrianna środa  7
13 Dembowska Urszula środa  6
14 Dobek Danuta czwartek  8
15 Dokrzewska Katarzyna środa 7
16 Figurska Aleksandra wtorek  8
17 Godlewska Hanna piątek 16.00-17.00
18 Gołębiewska Dorota śrdoda 8
19 Górecka Agnieszka wtorek  6
20 Graczyk Joanna poniedziałek  8
21 Gruba Bogdan czwartek 8
22 Gurzyńska Olga poniedziałek 6
23 Jankowska Kamila czwartek 8
24 Kałużyńska-Włoch Katarzyna poniedzialek 8
25 Kilian Krystyna środa 16.00-17.00
26 Korwel Anna środa  9
27 Kożyczkowski Marian wtorek  8
28 Kreft Mirella poniedziałek  8
29 Kutyła Edyta środa 9
30 Majchrzak Edyta poniedziałek 9
31 Majewska Maria środa 8
32 Makowski Andrzej wtorek  7
33 Malarewicz Grażyna piątek 7
34 Maliszewska Aleksandra czwartek 16.00-17.00
35 Meller Robert piątek 6
36 Miśkowiec Małgorzata poniedziałek  7
37 Moszczyński Radosław czwartek 9
38 Muza Katarzyna poniedzialek 16.00-17.00
39 Nowocień Teresa poniedziałek 8
40 Olszewska Dorota czwartek 8
41 Paluch-Ossowska Ewa wtorek  8
42 Pankiewicz Natalia poniedziałek 9
43 Piaścik Dagmara poniedziałek  9
44 Piątkowska Jarosława środa 8
45 Piątkowska Karolina poniedziałek 15.00-16.00
46 Popów Małgorzata wtorek  14.00-15.00
47 Przybyszewska Alicja sroda 9
48 Przyłuska Małgorzata środa  7
49 Rusak Katarzyna wtorek  9
50 Siemieniako Anna czwartek 16.00-17.00
51 Sieńkowska Barbara środa 8
52 Skowrońska Paulina wtorek  6
53 Sokalska-Waśko Katarzyna czwartek 16.00-17.00
54 Stachura Edyta wtorek  8
55 Stankiewicz Alicja piątek 9
56 Stefańska Agnieszka środa 7
57 Sulikowska Wioletta poniedzialek 9
58 Szczęsny Tomasz środa 8
59 Tomaszewska Ewa piątek 8
60 Wasiewska-Hrycyk Małgorzata czwartek 15.00-16.00
61 Wasilewicz Grażyna środa 14.00-15.00
62 Wiśniewska  Anna wtorek  9
63 Wittbrot Magdalena poniedziałek 8
64 Wiwatowski Wiesław środa 8
65 Wolszon Oliwia poniedziałek 16.00-17.00
66 Zalewska Renata wtorek  9
67 Zatorska Justyna czwartek  8
68 Zaworska Izabela poniedziałek 7
69 Ziarko Beata piątek 8
70 Żelechowski Mariusz wtorek  8
71 s. Joanna   czwartek  6

 

 

 

Data dodania: 2022-09-20 17:46:58
Data edycji: 2023-10-22 14:34:55
Ilość wyświetleń: 1749
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej