Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konsultacje

Godziny konsultacji nauczycieli r. szk. 2022/23

Prosimy rodziców o wcześniejsze umawianie spotkań z nauczycielami drogą mailową lub za pomocą dziennika elektronicznego.

 

Lp. Nazwisko Imię Dzień Godzina lekcyjna
1 Adamczyk Magdalena wtorek 9
2 Babiuch Szczepan poniedziałek 6
3 Bartkowska Diana wtorek 9
4 Barwińska  Ewa środa 9
5 Beling Justyna poniedziałek 9
6 Boczkowska Iwona środa 10
7 Bondarenko Dorota środa 6
8 Chabowska Agnieszka wtorek 9
9 Ceynowa Anna poniedziałek 8
10 Daruk  Anna wtorek 9
11 Dembowska Urszula poniedziałek 8
12 Dobek Danuta poniedziałek 8
13 Dokrzewska Katarzyna wtorek 8
14 Figurska Aleksandra wtorek 9
15 Godlewska Hanna czwartek 9
16 Gołębiewska Dorota środa 10
17 Górecka Agnieszka piątek  9
18 Gruba Bogdan wtorek 7
19 Jankowska Kamila środa 9
20 Kałużyńska-Włoch Katarzyna czwartek 10
21 Kifner Danuta piątek 8
22 Klimowicz Iwona poniedziałek 8
23 Korwel Anna czwartek 8
24 Kożyczkowski Marian piątek  6
25 Kreft Mirella wtorek 9
26 Kutyła Edyta czwartek 9
27 Majchrzak Edyta środa 9
28 Majewska Maria czwartek 8
29 Makowska Grażyna czwartek 8
30 Makowski Andrzej wtorek 8
31 Malarewicz Grażyna piątek  7
32 Maliszewska Aleksandra piątek  9
33 Matuszczak Joanna czwartek 10
34 Meller Robert piątek 7
35 Miśkowiec Małgorzata śr 9
36 Moszczyński Radosław czw 9
37 Muza Katarzyna czwartek 9
38 Nowocień Teresa czwartek 9
39 Olszewska Dorota środa 8
40 Paluch-Ossowska Ewa czwartek 7
41 Pankiewicz Natalia pon 9
42 Piaścik Dagmara czwartek 9
43 Piątkowska Jarosława pon 7
45 Pierzchała Ewa poniedziałek 7
46 Popów Małgorzata piątek  7
47 Przybyszewska Alicja wtorek 9
48 Przyłuska Małgorzata środa 10
49 Rusak Katarzyna wtorek 9
50 Sieńkowska Barbara środa 8
51 Skowrońska Paulina środa 0 (7:00 - 8:00)
52 Sokalska-Waśko Katarzyna wtorek 9
53 Stachura Edyta wtorek 6
54 Stankiewicz Alicja poniedziałek 9
55 Stefańska Agnieszka poniedziałek 8
56 Szczęsny Tomasz środa 7
57 Tomaszewska Ewa środa 6
58 Wandachowicz Renata środa 9
60 Wasilewicz Grażyna wtorek 8
61 Wawryków Alina wtorek 8
62 Wiktorowicz Jolanta poniedziałek 9
63 Wiśniewska  Anna wtorek 9
64 Witkowska Elżbieta piątek  8
65 Wittbrot Magdalena czwartek 8
66 Wiwatowski  Wiesław środa 7
67 Wolszon Oliwia środa 10
68 Zalewska Renata piatek 9
69 Zastawna Julia środa 9
70 Zatorska Justyna środa 8
71 Zaworska Izabela poniedziałek 8
72 Ziarko Beata wtorek 8
73 Żelechowski Mariusz poniedziałek 8
Data dodania: 2022-09-20 17:46:58
Ilość wyświetleń: 48
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej