Oferta

Biblioteka szkolna liczy około 12 tysięcy książek. Mamy bogaty księgozbiór, który jest w miarę możliwości finansowych szkoły wzbogacany. W minionych latach przybyło wiele nowych lektur szkolnych oraz książek z literatury pięknej i popularnonaukowej. W poprzednich latach uczestniczyliśmy w programie ministerialnym „Książki naszych marzeń”. W tym roku szkolnym realizujemy inny program ministerialny -  „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.

Posiadamy kącik czytelniczy, w którym uczniowie mogą miło spędzić czas, odpocząć, wyciszyć się, porozmawiać. Dla wszystkich uczniów szkoły dostępne jest Internetowe  Centrum Informacji  Multimedialnej. Można skorzystać z Internetu, przygotować się do lekcji, wykonać pracę domową.
W bibliotece od wielu lat odbywają się różne zajęcia np. „Spotkania z bajką”, biblioterapia.

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI:

Poniedziałek     8.00 - 14.00