Konkurs - IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ

Nasza szkoła przystąpiła do projektu IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ, który ma na celu zwrócenie uwagi na to jak ważne jest kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych. Oprócz pisania kartek, nasi uczniowie mogą  przystąpić do konkursu indywidualnego lub grupowego.

Konkurs indywidualny:

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas 0 – VIII.
    2. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kartki świątecznej wg własnego pomysłu
       (technika dowolna, rodzaj pracy płaski, format max. A4).
    3. Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach:
     a. kartka wykonana samodzielnie
     b. kartka wykonana we współpracy z rodzicem.

Nagrodami będą: zestawy edukacyjne „Fonolandia”, książki, gry planszowe, zabawki, zestawy klocków drewnianych, klocków typu lego, puzzli oraz inne zabawki i materiały edukacyjne.

Zwycięskie prace plastyczne zostaną wydane w formie kartek bożonarodzeniowych w październiku 2020r.

Konkurs grupowy:

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas IV-VIII.
     2. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu filmu maksymalnie 2 minutowego, który promować i rozwijać będzie nazwę kampanii IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ.
     3. Podczas produkcji filmu dopuszcza się możliwość korzystania z pomocy nauczycieli oraz rodziców.
     4. Film będzie umieszczony na stronie internetowej szkoły.

Nagrodami dla wygranych szkół w konkursie grupowym będzie wyposażenie multimedialne, które zostanie dostarczone do szkoły.
     Gotowe prace konkursowe prosimy składać w świetlicy do dnia 18 grudnia 2019r.

Regulaminy konkursów są dostępne w świetlicy lub na stronie https://idaswieta.com/

Data dodania: 2019-11-29 16:20:28
Data edycji: 2019-11-29 16:27:21