Konkurs ''Najpiękniejszy Anioł'' - ogłoszenie

Konkurs ''Najpiękniejszy Anioł''  - ogłoszenie

Świetlica szkolna serdecznie zaprasza uczniów klas I-III do wzięcia udziału w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt:” Najpiękniejszy Anioł”.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej o temacie” Najpiękniejszy Anioł”.

Prace mają być wykonane formą przestrzenną. Wielkość od 40 cm. Technika i dobór materiałów plastycznych dowolny.

Pracę należy opisać posługując się załączony formularzem zgłoszeniowym i dostarczyć osobiście lub na adres szkoły z dopiskiem „Konkurs świetlicowy” w terminie do 13.12.2022r.

Wyniki konkursu opublikujemy na stronie internetowej naszej szkoły oraz na FB szkoły do 19.12.2022r.

Dyplomy oraz nagrody dla laureatów będzie można odebrać do 13.01.2023r. w świetlicy szkolnej.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania.

Zapraszamy!!!

Fot: Źródło internet