Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Obrady jury XV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego

Obrady jury XV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego
W dniu 9 marca odbyły się obrady jury XV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "Świat w czasie pandemii". Na konkurs wpłynęło ponad 450 prac z dwudziestu gmin i powiatów województwa pomorskiego. Prace rozłożono w pięciu salach i na korytarzu szkoły. Jury w składzie : 
Pan Jacek Paluchowski - artysta fotografik, wykładowca Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni- Orłowie, 
Pan Grzegorz Mehring- fotoreporter portalu www.gdansk.pl  i Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, kolekcjoner zabytkowych aparatów fotograficznych, 
Pan Rafał Malko- fotoreporter, fotograf komercyjny, wykładowca Trójmiejskiej Szkoły Fotografii, twórca video, laureat wielu konkursów fotograficznych, 
wyłoniło laureatów w czterech kategoriach etapu powiatowego, a następnie wojewódzkiego. Wyboru fotografii nagrodzonej przez Radę Rodziców SP 34 dokonała jej wiceprzewodnicząca Pani Karolina Adamska -Latoch.  Ogółem w obu kategoriach nagrodzono ponad 120 osób.
     Laureaci etapu powiatowego otrzymają dyplomy pocztą, zaś laureaci etapu wojewódzkiego zostaną powiadomieni telefonicznie i zaproszeni indywidualnie na wystawę oraz galę konkursową, która w tym roku odbędzie się 27 kwietnia w Pomorskim parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Informujemy także, że konkurs ponownie został wpisany Pomorskiego Kuratora Oświaty do wykazu zawodów wiedzy i artystycznych, za które przyznawane są punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. 
Data dodania: 2022-03-13 09:01:00
Data edycji: 2022-03-13 09:03:55
Ilość wyświetleń: 630
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej