Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Obrady jury XV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego

Obrady jury XV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego
W dniu 9 marca odbyły się obrady jury XV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "Świat w czasie pandemii". Na konkurs wpłynęło ponad 450 prac z dwudziestu gmin i powiatów województwa pomorskiego. Prace rozłożono w pięciu salach i na korytarzu szkoły. Jury w składzie : 
Pan Jacek Paluchowski - artysta fotografik, wykładowca Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni- Orłowie, 
Pan Grzegorz Mehring- fotoreporter portalu www.gdansk.pl  i Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, kolekcjoner zabytkowych aparatów fotograficznych, 
Pan Rafał Malko- fotoreporter, fotograf komercyjny, wykładowca Trójmiejskiej Szkoły Fotografii, twórca video, laureat wielu konkursów fotograficznych, 
wyłoniło laureatów w czterech kategoriach etapu powiatowego, a następnie wojewódzkiego. Wyboru fotografii nagrodzonej przez Radę Rodziców SP 34 dokonała jej wiceprzewodnicząca Pani Karolina Adamska -Latoch.  Ogółem w obu kategoriach nagrodzono ponad 120 osób.
     Laureaci etapu powiatowego otrzymają dyplomy pocztą, zaś laureaci etapu wojewódzkiego zostaną powiadomieni telefonicznie i zaproszeni indywidualnie na wystawę oraz galę konkursową, która w tym roku odbędzie się 27 kwietnia w Pomorskim parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Informujemy także, że konkurs ponownie został wpisany Pomorskiego Kuratora Oświaty do wykazu zawodów wiedzy i artystycznych, za które przyznawane są punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. 
Data dodania: 2022-03-13 09:01:00
Data edycji: 2022-03-13 09:03:55
Ilość wyświetleń: 426
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej