Pasowanie na ucznia klas 1a i 1b

28 października w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas IA i IB. Pierwszoklasiści w obecności pana Dyrektora Mariusza Żelechowskiego, pani Wicedyrektor Izabeli Zaworskiej oraz zaproszonych gości, zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Oprawę muzyczną przygotowała pani Ewa "Nutka" Tomaszewska, literacko wsparła nas pani Grażyna Wasilewicz, a nad całością czuwały wychowawczynie razem z nauczycielkami wspomagającymi. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce!

Data dodania: 2022-11-07 11:01:57