Prace techniczne Nicoli i Xaviera

Nikola Adamczyk  i Xavier Kurczuk z kl. VIII b w ramach  tegorocznego planu lekcji realizują  indywidualny program zajęć  techniki pod kierunkiem Pani Alicji Budzińskiej. Podczas spotkań  uczniowie zapoznali się z różnymi materiałami  konstrukcyjnymi (papier, drewno, metal, tworzywa sztuczne, materiały włókiennicze i  kompozytowe, surowce spożywcze ) i sposobami ich obróbki. Efektem  zajęć było wykonanie różnorodnych prac  technicznych m.in. drewnianego  obrazka nabijanego gwoździami, drewnianej ramki ozdabianej kompozycją  z suszonych kwiatów, pudełek na skarby ozdabianych techniką decupagu oraz filcowania, gry planszowej , świątecznych kart w technice  origami, świątecznej ikebany i  dekoracyjnej zawieszki na ścianę, a także  przygotowanie zapiekanek z pieczarkami i serem, itd.  Zapraszamy do obejrzenia fotografii kilku prac wymienionych uczniów,  które powstały w trakcie minionego półrocza.

Data dodania: 2020-01-27 11:56:58
Data edycji: 2020-01-27 11:57:56