Rowerowy maj

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w kampanii "Rowerowy Maj 2021", która w tym roku odbędzie się w dniach 4 – 24 maja.

Rowerowy Maj to ogólnopolska kampania, której celem jest promocja zdrowego trybu życia oraz zrównoważonej mobilności wśród dzieci. Jej formuła łączy zabawę z elementami rywalizacji, dzięki czemu skutecznie wpływa na kształtowanie pozytywnych nawyków transportowych. Zasady  rowerowej zabawy są niezwykle proste: każdy uczeń, który w maju dotrze w sposób aktywny na lekcje, otrzymuje naklejki do indywidualnego rowerowego dzienniczka oraz na wspólny plakat klasowy. Aby zdobyć atrakcyjne nagrody, wystarczy wybrać rower, hulajnogę, rolki lub deskorolkę. W ten sposób nie tylko kształtujemy pozytywne nawyki transportowe, ale promujemy również zdrowy styl życia, samodzielność dzieci, bezpieczeństwo komunikacyjne oraz dbamy o wyższą jakość naszego środowiska.

W przypadku nauczania zdalnego uznaje się dowolny przejazd trwający minimum 30 min. Zgłoszenia udziału u wychowawców klas do dnia 29 kwietnia br. poprzez dostarczenie wypełnionej zgody na udział.

Liczymy na Waszą aktywność! Do zobaczenia w szkole i na trasach rowerowych!

Regulamin: https://rowerowymaj.eu/wp-content/uploads/Regulamin-kampanii_2021.pdf

Data dodania: 2021-04-19 21:39:28
Data edycji: 2021-04-20 22:44:51