Sukces naszej szkoły w konkursie na mural!

Z ogromną dumą informujemy, że nasza szkoła zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na mural zewnętrzny promujący bogactwo przyrodnicze wokół nas! Na konkurs organizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska wpłynęło ponad 400 prac z całej Polski, a nasz projekt znalazł się wśród 6 wyróżnionych!
Dzięki temu osiągnięciu otrzymamy finansowanie na realizację muralu. Inspiracją dla autora projektu, Łukasza Miliwka, było nie tylko naturalne bogactwo przyrodnicze wybrzeża, ale również malownicze położenie naszej szkoły blisko morza i w otoczeniu zieleni. Autor wykorzystał również pomysły grupy uczniów z klas starszych.
Serdecznie gratulujemy Łukaszowi Miliwkowi i wszystkim zaangażowanym uczniom! Jesteśmy dumni z Waszego kreatywnego podejścia i zaangażowania w promowanie ochrony środowiska. Czekamy z niecierpliwością na realizację muralu!
Link do strony konkursu:
Data dodania: 2024-05-24 09:10:18