Zapraszamy do udziału w XVI Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt.: '' W mgnieniu oka''.

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w XVI Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „W mgnieniu oka”, którego organizatorem jest nasza placówka. Konkurs skierowany jest do uczniów pomorskich szkół podstawowych klas IV-VI oraz VII-VIII, szkół ponadpodstawowych, a także nauczycieli wszystkich rodzajów placówek oświatowych w całym województwie. Na laureatów czekają wartościowe nagrody (sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz komputerowe, wartościowe karty podarunkowe, eleganckie albumy książkowe itp.) ufundowane jak co roku przez Urząd Miasta Gdyni, Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha,, Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Janusza Lewandowskigo, Posła RP Marka Biernackiego, Posła RP Tadeusza Aziewicza, prof. Edmunda Wittbrodta, Radę Dzielnicy Redłowo, ZNP, NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania, Radę Rodziców SP 34 w Gdyni, sklep Sieć 34 znajdujący się w naszej dzielnicy.  Od 2019 r. konkurs wpisywany jest przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, na listę zawodów artystycznych, które mogą być wymieniane na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i za który możecie uzyskać dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Na Wasze prace czekamy do 5 marca 2023r.  Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie poprawnie wypełnionego załącznika do każdej przyniesionej do sekretariatu szkoły fotografii. Regulamin konkursu wraz z załącznikami znajdziecie w zakładce „Szkoła” - konkurs fotograficzny. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, który w tym roku szkolnym rozstrzygnięty zostanie w dniu 20 kwietnia 2023 r.

Dyrektor SP 34 w Gdyni Mariusz Żelechowski

oraz koordynatorki konkursu - Renata Wandachowicz i Aleksandra Figurska