IV otwarty turniej szachowy „SzachMatek”

1. Organizator:Szkoła Podstawowa nr 34 Im. Leonida Teligi w Gdyni

Rada Dzielnicy Redłowo

TKKF Rzemyk Gdynia Tomasz Ciesielski wraz z rodzicami dzieci z SP 34

2. Miejsce i termin:Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Cylkowskiego 5, 81-465 Gdynia

Rozgrywki rozpoczynają się o godzinie 12:00 w sobotę 25.11.2023r.3. Tempo gry:Grupa A10 roczniki do 2013 (15 minut na zawodnika)Grupa B16 roczniki 2012-2005 (15 minut na zawodnika)Grupa C roczniki 2004 i więcej (15 minut na zawodnika)4. System rozgrywek:Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund5. Zgłoszenia:Zapisy na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje.php pod następującym linkiem:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_7131/

i do godziny 11.40 w dniu turnieju ( maksymalnie 100 uczestników )

6. Wpisowe:Wpisowe – 25 złOpłaty należy dokonać na miejscu w dniu 25.11.2023 do godziny 11.40.I runda rozpoczyna się o godzinie 12:00. W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od II rundy.

7. Cel:Popularyzacja szachów wśród dzieci i dorosłych z Gdyni i okolic, w szczególności mieszkańców

Gdyni Redłowa oraz dzieci z Sp 34.

8. Nagrody:I - III miejsce w kategorii – puchar + Karta Podarunkowa Empik.Każdy kolejny uczestnik otrzymuje Medal + nagrodę rzeczową.Dodatkowo statuetka z wyróżnieniem dla najmłodszego i najstarszego uczestnika.

9. Uwagi:Obowiązują przepisy gry PZSzach.Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry.Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.Opiekę wychowawczą nad dziećmi podczas zawodów sprawują rodzice lub opiekunowie.Zgłoszenie do turnieju jest traktowane jako akceptacja niniejszego regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjno-marketingowych zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych oraz wizerunku.

Szczegółowych informacji na temat turnieju udziela Mariusz Bryll (bryllmariusz@gmail.com)Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystywania materiałów audiowizualnych zrealizowanych podczas turnieju, a w szczególności zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań dźwiękowych przedstawiających uczestników w celach informacyjnych i promocyjnych.Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do Organizatora.

Data dodania: 2023-11-11 09:50:09
Data edycji: 2023-11-11 09:50:38